Отборът на Спартак води на Фратрия с 3:1 през второто полувреме на мача

...

Второ полувреме: Фратрия - Спартак 1:3

Отборът на Спартак води на Фратрия с 3:1 през второто полувреме на мача от втория кръг в шампионата за Купата на България на стадион " Спартак ". Припомняме, че по правилник хазаин на дуела се водят дилетантите, само че след съглашение сред двата клуба срещата се играе в дома на соколите ".

Очаквано, треньорът на Спартак Васил Петров пусна като титуляри няколко играчи, които влизат най-вече като запаси или играят по-рядко в шампионата на втория ешелон, като един от тях - вратарят Никола Виденов, прави формален дебют за отбора.

След като изтърваха две положения, " соколите " откриха резултата в 23-тата минута. След прелестен пас на Айвън Ангелов централният нападател Ахмед Ахмедов се разписа с глава - 1:0 за Спартак.

В 37-ата минута още веднъж Ахмедов бе прецизен след безредие - 2:0.

След почивката мачът се доиграва. Спартаклии пазят преднината си и не разрешат на противника да заплаши вратата им.

Съставът: 89. Никола Виденов, 81. Атанас Зехиров, 44. Ангел Грънчов, 3. Преслав Петров, 2. Велислав Боев, 13. Георги Иванов, 78. Айвън Ангелов, 18. Хидайет Хюсеин (59 - 45. Даниел Начев), 9. Мехмед Сабри (59 - 14. Ивей Ромееш), 29. Ахмед Ахмедов, 75. Йохан Н’Зи

Резерви: 67. Денислав Жеков, 6. Александър Цветков, 77. Любослав Маринов, 5. Йоан Бауренски, 10. Румен Руменов, 7. Евгений Илиев, 11. Виктор Митев

Съдия: Кристиян Тодоров, асистенти: Красимир Атанасов, Мирослав Симеонов, четвърти арбитър: Тодор Киров (всички от Варна)

БФС пратеник: Николай Иванов (Варна)

Съдийски наблюдаващ: Съдийски длъжностен от София
Източник: petel.bg